info [at] otab.ir 09128428582

.

   

چند نکته ضروری برای سئو بهتر

آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • کامپیوتر و اینترنت طراحی وِب
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۷/۱۸
  • تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 9

۱۸- برای نگارش و دستور زبان محتوای خود اهمیت خاصی قائل شوید.

کیفیت بالای متن به این منظور است که غلط املایی وجود نداشته باشد.ضعیف بودن دستور زبان و وجود غلط املایی باعث می شود تا به رتبه وبسایت آسیب برسد.

 

۱۹- اطمینان حاصل کنید که محتوا منحصر به فرد و ارزشمند است.

داشتن یک وبسایت عمیق و پرمغز در اینترنت سخت ترین کاری است که هرکس برای داشتن کسب و کار اینترنتی انجام می دهد.هیچ دستورالعمل جادویی وجود ندارد که بتوان با اجرای آن نتایج خارق العاده و پایدار کسب کرد.هرچند موتورها تمایل دارند برای وبسایت هایی که به مشتریان خود اهمیت بیشتری قائل می شوند و به آنها اطلاعات مفید می دهند پاداش در نظر بگیرند و آنها را در رتبه بندی ارتقا دهند.

سایتی که اطلاعات منحصر به فرد، ارزشمند، مفید و قابل فهم ارائه می دهد توسط موتورهای جستجو بیشتر در معرض دید قرار می گیرند.موتورهای جستجو ارزش بیشتری برای وبسایت هایی که تفاوت ایجاد میکنند نسبت به دیگران(البته در جهت درست) و اطلاعات واقعی به مردم می دهند،قائل است.

 

۲۰- محتوا را براساس نیاز کاربران خود تهیه کنید.

همه محتواها برای تمامی مخاطبان وبسایت جالب نیستند.وبسایت ها مخاطبان مختلفی دارند که باید برای طیف عظیمی از آنها محتوا تولید کرد،اما این را به یاد داشته باشید اگر برای مثال در حوزه IT فعالیت می کنید باید مخاطبتان را مهندسان آی تی و افراد با علم جامعه قرار دهید و برای همه آنها چه مبتدی چه حرفه ای محتوای در خور داشته باشید.سایتی که در حوزه آی تی فعالیت می کند به هیچ وجه نیاز نیست که وارد حوزه ای همچون بازرگانی شود و باید تمرکز خود را بر روی آی تی و طیف های مختلف کاربران در این حوزه بگذارد.

 

۲۱-استراتژی محتوا را با دقت برنامه ریزی کنید.

باید برای انتشار مطالب در سایت استراتژی وجود داشته باشد.نه فقط برای اینکه چه مطالبی در وبسایت باید انتشار پیدا کند بلکه زمان آنها هم باید مشخص شده باشد.به خصوص اگر وبلاگ داشته باشید باید حتما پلن هایی برای پست گذاشتن و تولید محتوا داشته باشد.

برای تولید محتوای خود نقشه راه در نظر بگیرید تا در میان راه دچار مشکل نشوید،تولید محتوا باید پیوسته صورت پذیرد.

 

۲۲- محتوا باید برای خواندن آسان باشد.

در اینترنت مردم بیشتر مایلند که متون را اسکن و روخوانی کنند تا اینکه با دقت به مطالعه مطالب بپردازند.این دلیل اصلی است تا ساختار نگارشی محتوای خود را به صورت واضح و قابل فهم ارائه کنید.ازتیتر،عناوین و دسته بندی،بالت(نقطه های سیاه که برای نامبردن در متون استفاده می شود)،متون پررنگ(Bold )،پاراگراف بندی برای ساختار متون وبسایت خود استفاده کنید.

همچنین سعی کنید متون خود را شاداب تر و زنده تر کنید.استفاده از عکس،استفاده از مثال ها و داستان های واقعی،ویدئو و موارد دیگر اثر مثبتی را بر روی ذهن کاربران سایت خواهد گذاشت.درج کلمات کلیدی در متون نباید فراموش شود.

تماس با ما:

تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 9

22372536 - 22362640 - 22352431

http://arvinkaren.com