info [at] otab.ir

.

   

مراحل ثبت اضافه کالا و طبقه و تغییر علامت تجاری

    آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • خدماتی اداری
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۹/۲۶
  • خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90

پس از آن که علامت تجاری در طبقه خاص و برای کالای خاصی به ثبت رسید می توان بعد از آن نیز کالایی را به آن افزود و یا طبقات آن را افزایش داد.در ذیل به بررسی مراحل ثبت اضافه کالا و طبقه و تغییر علامت تجاری می پردازیم. خاطر نشان می شویم، شما بزرگواران می توانید کلیه ی سوالات خود را راجع به علامت تجاری با ما در میان بگذارید. قدر مسلم آن است که همکاران ما در ثبت شرکت فکر برتر،همواره این آمادگی را دارند تا پاسخگوی سوالات و مشکلات شما متقاضیان عزیز باشند.برای این منظور می توانید از طریق شماره های تماس مذکور در سامانه،با متخصصان این مرکز در ارتباط باشید.

مراحل ثبت اضافه کالا و طبقه و تغییر علامت تجاری :

 

خرید سه نسخه اظهارنامه ثبت علامت تجاری و تکمیل آن توسط متقاضی یا وکیل قانونی وی.( چنانچه تغییر علامت مد نظر باشد، ده قطعه از تصویر علامت مذکور به همراه مدارک تحویل اداره گردد ).

 مسئول اداره بررسی مقدماتی را انجام داده و دستور اخذ حق الثبت اظهارنامه را صادر و متقاضی به حسابداری اداره هدایت می شود.مسئول حسابداری فیش مربوطه را صادر و متقاضی به شعبه بانک مالی مستقر در سازمان ثبت مراجعه و پس از پرداخت وجه فیش پرداختی را به حسابداری تسلیم و مسئول مربوطه پس از انعکاس در دفاتر اقدام به ممهور نمودن اظهارنامه می نماید.

متقاضی اظهارنامه را تقدیم اداره مالکیت صنعتی کرده و مسئول اداره ضمن صدور دستور ثبت اظهارنامه در دفتر اظهارنامه و تعیین کارشناس اظهارنامه را به بایگانی جهت ضمیمه نمودن به پرونده ارسال می دارد.

اظهارنامه ثبت دفتر اظهارنامه و دفتر تعیین طبقات کالا می شود.اوراق اظهارنامه به مهر ممهور و نسخه ثالث تحویل متقاضی می گردد.پرونده به همراه سوابق ضمیمه شده جهت بررسی در اختیار کارشناس مربوطه قرار می گیرد.

کارشناس پرونده را بررسی و در صورت عدم مشاهده سابقه ثبت یا مشابهت با علایم ثبت شده در ظرف 15 روز اقدام به تهیه پیش نویس آگهی ثبت علامت نموده ضمن تایید جهت امضا به مسئول اداره تسلیم می نماید.

مسئول اداره پس از بررسی و امضا به ماشین نویسی ارجاع و پس از تحریر پیش نویس آگهی به امضای مسئول اداره رسیده و در دفتر اندیکاتور ثبت و جهت درج در روزنامه رسمی به متقاضی تحویل می شود.( چنانچه تغییر علامت مورد درخواست بوده و متضمن تصویر یا نوشته خاصی باشد قبل از مراجعه به روزنامه رسمی کلیشه لازم تهیه و به همراه تقاضای ثبت علامت به دفتر روزنامه تسلیم گردد).

پس از درج آگهی در روزنامه و انتشار آن ، متقاضی سی روز ( با احتساب دو روز اضافی ) پس از درج در روزنامه رسمی با در دست داشتن یک نسخه از روزنامه رسمی حاوی درج آگهی و یک برگ تقاضای ثبت علامت و اصل تصدیق ثبت به اداره مالکیت صنعتی مراجعه و به مسئول اداره تسلیم نماید.

آدرس: خیابان ولیعصر، تقاطع نیایش، بلوار اسفندیار، پلاک 90

سایت: companyregister.ir

تلفن: 42143-021

ایمیل: info@companyregister.ir