در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

شرکت نگین تابان زنجان

شنبه ۴ آبان ۹۸ ریپورتاژ
  • تصویر شماره شرکت نگین تابان زنجان
  • تصویر شماره شرکت نگین تابان زنجان

درباره شرکت نگین تابان زنجان

شرکت نگین تابان زنجان در سال 81 با پیشرفته ترین ماشین آلات و دستگاه های مدرن و پشتوانه ای مستحکم که حاصل تلاش چندین ساله کار تجربی و تحقیقاتی موسسین این شرکت بود تولیدات جوشی فولادی را در دستور کار خود قرار داده و با بهره گیری از تجارب مهندسین و صنعتگران و مدیران متخصص در سال 83 موفق به اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت 1105 تن در سال گردید. خط تولید این شرکت شامل واحدهای برش کاری،عملیات فرمینگ و فرجینگ گرم و سرد،تنشگیری و پوسته زدایی،تراش و ماشین کاری،رنگ آمیزی کوره غوطه وری و لاکی بسته بندی بوده و محصولات این شرکت شامل انواع زانویی،سه راهی،تبدیل و نیپل درزدار و مانیسمان در تمامی مراحل با کیفیتی بالا که حاصل تلاش بی وقفه کارکنان شرکت است تولید می گردد.

در ادامه سیاست های کلان هیات مدیره محترم شرکت فاز اول طرح توسعه در سال 87 به اتمام رسید و این شرکت توانست به ظرفیت تولید 2140 تن در سال دست یابد .در سال 88 برحسب نیاز و درخواست مکرر مشتریان و پیش زمینه قبلی واحد بازرگانی شرکت با هدف عرضه قطعات مرتبط اعم از لوله شیرگازی،فلکه های چدنی و ... راه اندازی گردید و هم اکنون تولیدات و کالاهای تدارکاتی این شرکت در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت و کمترین زمان ممکن در اختیار خریداران محترم قرار می گیرد .

افتخارات

ین شرکت با تجهیز آزمایشگاه و ارتقاء ماشین آلات خط تولید و آموزش های مکرر پرسنل توانست درسال 88 موفق به اخذ نشان پرافتخار استاندارد ملی ایران از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران گردد و در همین راستا و در ادامه روند رو به رشد و ارتقاء کیفیت محصولات تولیدی با اخذ گواهی نامه ISO 9001 مدیریت کیفیت از ITCC انگلستان برگی دیگر از افتخارات زرین خودش رارقم زد.

آزمایشگاه

آزمایشگاه این شرکت مجهز به مدرن ترین تجهیزات آزمایشگاهی چون دستگاه کشش و خمش بال اسکرو،سختی سنج یونیورسال،سختی سنج پرتابل،دستگاه تست هیدرواستاتیک،ضخامت سنج التراسونیک با قابلیت اسکن سطوح و منفذیاب،انواع ابزار دقیق اندازه گیری چون کولیس،میکرومتر،ارتفاع سنج،ترازوی دیجیتال،زاویه یاب و ... جهت آزمایش های مخرب و غیر مخرب بوده و کیفیت و محصولات خود را بر اساس استانداردهای مورد نیاز معمول و مورد درخواست مشتری انجام و تضمین می نماید.

توانایی ها

محصولات این شرکت بر اساس استانداردهای بین المللی معمول جهت مواد و روش های ساخت،مراحل مختلف آزمایش ابعاد و روادید ساخته و آزمایش می شوند و ماشین آلات متنوع و چند منظوره خط تولید قادر می باشند طبق استاندارد های 1-376 ملی ایران -2 A.S.T.M.A234 -3-A.N.S.I.B16.9 -4-D.I.N.2440 -5-D.I.N.17100 -6-B.S.1387 و نیز استانداردهای بین المللی دیگر طبق درخواست مشتری را تولید و با تائیدیه (Ceritificaty) همراه با آنالیز مواد اولیه و صورت درخواست خریدار در حضور نماینده آزمایشهای مربوطه را انجام داده و سفارش خریدار را در کمترین زمان ممکن تحویل نماید.

تماس با شرکت نگین تابان زنجان

آدرس : زنجان - شهرک صنعتی شماره یک - انتهای بلوار پروفسور ثبوتی - شرکت نگین تابان زنجان

 همراه : 09121411822 - 09101416822

 تلفن تماس : 6-32223005-024

 فکس : 32223060 -024

 پست الکترونیک: negintabanco@yahoo.com

  ثبت آگهی رایگان