info [at] otab.ir

.

   

ریسپانسیو سازی قالب وب سایت

    آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • کامپیوتر و اینترنت طراحی وِب
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶/۰۸/۲۱
  • تهران، سعادت آباد، چهار راه سرو، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7

امروزه در حدود 50 درصد از کاربران از موبایلو تبلت برای رویت سایت ها استفاده می نمایند و در صورتی که قالب سایت شما نمایش درستی در موبایل و تبلت نداشته باشد کاربران بسیاری را از دست خواهید داد زیرا این دسته از کاربران پس از ورود به سایت شما در صورتی که نتوانند مطالب سایت شما را به راحتی مطالعه نمایند ممکن است سایت شما را ترک نمایند و وارد سایت شوند که به درستی در دستگاه آنان نمایش داده شود. با توجه به مورد مطرح شده وجود نسخه موبایلی برای سایت ها امری لازم و ضروری می باشد. همچنین گوگل اخیرا اعلام نموده است وجود نسخه موبایلی برای سایت ها را یکی از فاکتورهای خود در نظر گرفته است که این مرد به آن دلیل می باشد که موتورهای جستجو نظیر گوگل همیشه سعی داشته اند بهترین نتایج را با توجه به شرایط به کاربران خود ارائه نمایند و در صورتی وب سایت آمادگی نمایش در موبایل و تبلت نداشته باشد گوگل رتبه وب سایت را در جستجوهای انجام گرفته از طریق موبایل و تبلت کاهش خواهد داد که همین مورد به کاهش کلی رتبه وب سایت در موتور جستجو منجر خواهد شد.

روش های مختلفی برای سازگار سازی نمایش وب سایت در موبایل و تبلت وجود دارد که بهترین روش آن ریسپانسیو سازی وب سایت می باشد که این روش همچنین روش پیشنهادی موتور جستجو گوگل می باشد که مدیرین سایت ها را تشویق به سازگار نمایش سایت در موبایل و تبلت با استفاده از این روش می نماید.

در صورتی که سایت خود را هنوز طراحی ننمود اید بهتر است حتما سایت خود را با قابلیت رسپانسیو طراحی نمایید و همچنین در صورتی که سایت شما قبلا طراحی شده و دارای نسخه موبایلی و ریسپانسیو نیست بهتر است قالب سایت خود را ریسپانسیو سازی نمایید.

تماس با ما:

تهران، سعادت آباد، سرو غربی، کوچه آریا، پلاک 4، واحد 7

22083926 - 22085386 - 22082258

http://sitedar.com/