در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

تامین کننده انواع چسب های نواز و نوار پرایمر

رایگان
  • صنعتی لوازم صنعتی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱
  •    تهران تهران
  • قیمت : توافقی
  • تهران خیابان خیام شمالی روبه رویه پارکشهر ساختمان 777ط2پ17
انتقال صنعت : در مصارف فشار قوي، براي جلوگيري از زنگ زدن لوله هاي زير کار، بوسيله عايق پوش کردن لوله ها و يا حفاظت کاتدي توام با عايق پوش کردن انجام مي گيرد که عايق پوش کردن لوله ها نيز به دو روش سرد و گرم انجام مي شود.

در روش عايقکاري سرد براي مصارف فشار قوي از مواد : رنگ آستري ( پرايمر)- نوار زيري - و نوار روئي استفاده مي گردد. که فعلا خارج از بحث ما مي باشد.

لوله کشي توکار براي مصارف فشار ضعيف ( يک چهارم PSI ) که موضوع بحث ما مي باشد.


نوار سرجوش ( نوار عايق ):

پس از نصب لوله ها و جوشکاري يک خط و لوله بايد تمام قسمت هاي مربوط به سرجوش ها و نقاط اتصال همين طور خود خط لوله نوار عايق پيچي شده شود.

اين مرحله معمولا قبل از قرار دادن لوله در کانال انجام مي شود. پس از اطمينان از سلامت اتصالات محل هاي جوشکاري بر روي لوله ها ماده اي پليمري که به چسب يا رنگ پرايمر مشهور است ،برروي تمام اتصالات محل هاي جوش نيز نوار سرجوش کشيده مي شود. گاهي به انواع نوار سرجوش وخطي، نوار آلتن و يا نوار شايک نيز گفته مي شود.


رنگ پرايمر (چسب عايق):

بيشترين مصرف رنگ پرايمر در فونداسيون هاي بتني و مخازن مدفونه است . رنگ پرايمر باقدرت نفوذکنندگي فوق العاده تمام خلل و فرج بتن را پر کرده و به اصطلاح بتن را واترپروف مي کند . رنگ پرايمر روي مخازن مدفونه هم کاربرد دارد زيراکه مخازن مدفونه در زير خاک بيشتر در معرض عوامل خورنده هستند و رنگ پرايمر مي تواند موجب حفاظت مخازن گران بهاي مدفونه در خاک شود . از کاربردهاي ديگر رنگ پرايمر استفاده روي خطوط لوله هاي نفت و گاز کشور و پايه هاي آنها مي باشد ، خطوطي که در سراسر کشور و در آب و هواي گوناگون پراکنده مي باشند و بواسطه رنگ پرايمر حفاظت اين خطوط در مقابل کليه ي عوامل خورنده براي هميشه تضمين مي شود.
رنگ پرايمر به عنوان پوشش زير سطح در موارد مختلفي کاربرد دارد که از عمده ترين موارد استفاده از آن در خطوط لوله بالابردن استقامت و همين طور طول عمر لوله است. البته از اين رنگ در پر کردن و به اصطلاح واتر پروف کردن بتن نيز استفاده مي شود. البته در رنگ کاري سطوحي که مخصوصا در فضاي خارجي قرار دارند مانند نماي ساختمان و سوله ها نيز از اين رنگ استفاده ميشود. اين رنگ ها در سايز هاي مختلف بسته بندي مي شوند که از آنها مي توان به4 , 25 ليتري اشاره کرد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان