در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

فروش دستگاه یونجه خرد کن

رایگان
  • صنعتی ماشین آلات
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۹/۰۹
  •    کردستان سنندج
  • تبريز ميدان اعتصامي روبروي بانک ملي ساختمان آراد طبقه 4 واحد 204

فروش دستگاه یونجه خرد کن.خرید دستگاه یونجه خرد کن
*************************************************************
علوفه خرد کن
علوفه (به انگلیسی: Fodder) غذای چهارپایان، دام و نیز حیوانات اهلی است که شامل تمامی گیاه با برگ، ساقه و دانه‌های آن مانند ذرت و سورگوم می‌باشد.
مهم‌ترین محصولات علوفه ای
علوفه هیدروپونیک
یونجه
شبدر

موارد استفاده علوفه خرد کن
مراکز مختلف پرورش دام (گاو،گوسفند،بز و...) برای تولید علوفه دامی
واحد های پرورش قارچ جهت تولید کمپوست قارچ
واحد های صنعتی مختلف از جمله کاغذسازی جهت بازیافت کاغذ و تولید خمیر کاغذ

ویژگی منحصر بفرد دستگاه علوفه خردکن روتاری تنوع در مدلهای مختلف برای استفاده در مصارف گوناگون مراکز پرورش دام و دیگر واحد های مرتبط می باشد. این دستگاه در مدلهای مختلف با تعداد تیغ و طول برش های متفاوت تولید میگردد که در ادامه به شرح مختصر هر یک از انواع دستگاه علوفه خردکن روتاری می پردازیم.
دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 2 تیغ
دستگاه علوفه خردکن
این دستگاه دارای دو توپی کشنده و دو تیغه برنده می باشد، می توان دستگاه علوفه خردکن را با انواع الکترو موتورهای صنعتی(تک فاز – سه فاز) و همچنین با اتصال به تراکتور راه اندازی کرد که سرعت و قدرت راه اندازی آن به ترتیب 3 الی 5 اسب بخار می باشد. علوفه خرد شده با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود که زاویه و طول پرتاب علوفه خرد شده توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.
دستگاه علوفه خردکن

شرکت اروم صنعت در جهت رفع نیاز واحد مختلف پرورش دام با تنوع دامی اقدام به تولید دستگاه علوفه خردکن نموده است، ویژگی منحصر بفرد این دستگاه که آن را از مدلهای مشابه متمایز تر نموده است، استفاده از تیغ های اختصاصی می باشد که علوفه را در اندازه های 5 سانتی متری خرد می کند، تحقیقات در حوزه صنعت دامی مشخص نموده است این اندازه که در مقایسه با اندازه علوفه خرد شده توسط مدل 2 تیغ ریز تر می باشد مناسب برای تغذیه گاو وگوسفند می باشد، استفاده از این دستگاه برای واحد هایی که به صورت همزمان در زمینه پرورش گاو و گوسفند فعالیت می کنند انتخابی مناسب خواهد بود.

این دستگاه دارای دو توپی کشنده و سه تیغه برنده می باشد، می توان دستگاه علوفه خردکن را با انواع الکترو موتورهای صنعتی(تک فاز – سه فاز) و همچنین با اتصال به تراکتور راه اندازی کرد که سرعت و قدرت راه اندازی آن به ترتیب 3 الی 5 اسب بخار می باشد. علوفه خرد شده با زاویه 45 درجه به بیرون پرتاب می شود که زاویه و طول پرتاب علوفه خرد شده توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.

دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 4 تیغ

تولید دستگاه علوفه خردکن روتاری مدل 4 تیغ توسط متخصصین مزرعه سبز آذربایجان در خصوص برآورده نمودن نیاز واحدهای پرورش دام صورت پذیرفته است، ویژگی منحصر بفرد این دستگاه که آن را از مدلهای مشابه متمایز تر نموده است، استفاده از تیغ های اختصاصی می باشد که علوفه را در اندازه های 3 ال 4 سانتی متری خرد می کند، تحقیقات در حوزه صنعت دامی مشخص نموده است این اندازه که در مقایسه با اندازه علوفه خرد شده توسط مدلهای دیگر ریز تر بوده و مناسب برای تغذیه گوسفند و بز می باشد، استفاده از این دستگاه برای واحد هایی که در زمینه پرورش گوسفند و بز فعالیت می کنند انتخابی مناسب خواهد بود.
دستگاه علوفه خردکن تمام اتوماتیک
این نوع دستگاه برای اولین بار در ایران به صورت کلاچ دار تولید شده و در برخورد تیغه با اجسام سخت به صورت هوشمند اتوماتیک میکند.(بدون خطر قطع دست)می باشد .دستگاهی که بسیار ایمن است دستگاه علوفه خرد کن تمام اتوماتیک دستگاهی با قابلیت های بسیار عالی است این دستگاه گیوتینی و تک فاز است و راندمان کاری آن بسیار عالی است .تانکر چرخدار کفی تراکتور، انواع تریلی، تریلی تراکتور ، تریلی کفی، تریلی 2 چرخ ، تریلی 4 چرخ ، علوفه خردکن تمام اتوماتیک گیوتینی و ... از محصولا ت صنعت کشاورز مزرعه نسل افتاب بوده و می توانیم در اسرع وقت آن ها را برای شما تامین کنیم.
جهت سفارش و هماهنگي با شماره هاي زير تماس حاصل فرماييد
09020317061
04432255751

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان