در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

آموزش استایلینگ و اصول پوشش

رایگان
  • آموزش هنرهای زیبا
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۷/۱۰
  •    خوزستان اهواز
  • اهواز.کیانپارس خیابان اسفند شرقی ساختمان سارایی واحد 2 موسسه فرهنگی هنری ورساز

این دوره، آموزش تصویرسازی به صورت دستی است و به آموزش رنگ گذاری و بافت گذاری های دستی می پردازد تا هنرجو بتواند ایدههای خود را به روی کاغذ پیاده کند. تیترهای کلی عبارتند از:آناتومی، رنگ، معرفی و تاریخچه ی تصویرسازی برای فشن، آشنایی با تصویرسازان معروف، کاربردهای تصویرسازی برای فشن، طراحی مانکن و لباس، تکنیک و ترکیب بندی و خلاقیت در تصویرسازی برای فشن و ...تصویرسازی برای فشن، یا به عبارتی دیگر هنر استفاده از طراحی به عنوان بخشی از هنرهای تجسمی، هنر نمایش دادن ایده ها در قالب نقاشی و به صورت بصری است و اندیشه ی طراح را به تصویر می کشد. تصویر سازی برای فشن، به عنوان مرجع اصلی برای به تصویر کشیدن مفهومهای مختلف در دنیای طراحی مد شناخته میشود و مهارتی مهم برای یک طراح لباس به شمار میرود.هدف از این دوره، آشنایی کامل با نقش فانتزی در ایلاستریشن است و هنرجویان بر اساس خلاقیت خود، از تکنیک ها و لوازم مختلفی استفاده خواهند کرد و به این ترتیب ذهن خلاق آنها پرورش داده خواهد شد و طرحهای آنها به صورت مدلهای خیالی نمایش داده می شود.امکان حضور مدل زنده در هر جلسه، از دیگر جذابیت های این دوره است که به هنرجویان این امکان را می دهد تا بتوانند ملموس تر با مبحث تصویرسازی فشن آشنا شده و ایده های خود را واقعی کرده و به تصویر بکشند.

پیش نیاز دوره
آشنایی اولیه با اصول رنگ و نقاشی از پیش نیازهای این دوره است.

این دوره به آموزه هایی از طراحی و اجرای مجموعه مد می پردازد که هنرجو بتواند:

1- با نقش فانتزی در ایلاستریشن کاملا آشنایی پیدا کند.

2- ایده های خود را به تصویر بکشد.

جلسات این دوره به صورت کارگاه نقاشی برگزار می شود و هریک از هنرجویان با توجه به علاقه ی خود از ابزار و تکنیک های مختلفی از جمله: جوهر، آبرنگ، پاستل، مداد رنگی و ... استفاده خواهد کرد. از مزیت های این دوره، امکان استفاده از محدودهای وسیع از مواد و ترکیبات آن و همچنین طیف گستردهای از رنگها، الگوها و سبکها می باشد.
اگر علاقه مند یا در حال فعالیت در زمینه فشن هستید، باید آگاه باشید که این دنیای هیجان انگیز به طور دائم در حال تغییر و ابتکار و خلاقیت به عنوان یک فعالیت بزرگ اقتصادی است و توانایی در طراحی به تنهایی ضامن موفقیت در این مسیر نیست. حتی زمانی که این توانایی تا حد استثنایی بالا باشد، همچنان ریسک شکست و عدم موفقیت بسیار بالا خواهد بود. دانش و شناخت مارکتینگ در این صنعت یک ضرورت برای اطمینان از موفقیت و کاهش احتمال شکست محسوب می شود. این نقل قول از Armani نمونه بارز اهمیت این موضوع است: «لباسی که خریده و پوشیده نشود، هرگز فشن به حساب نمی آید.» پس دانش مناسب مارکتینگ در صنعت فشن می تواند تفاوت عمده ای بین یک کالای در حال خاک خوردن در قفسه یک فروشگاه با کالایی که مشتری آن را تقاضا می کند، می خرد و استفاده می کند، ایجاد کند.

تیترهای کلی عبارتند از:

تعریف و آشنایی با فشن / تعریف و آشنایی با مارکتینگ / تعریف و شناخت فشن مارکتینگ و درک ضرورت آن در صنعت مد و پوشاک / آشنایی کامل با اصطلاحات این صنعت / شناخت وظایف فشن مارکتر / ارزیابی و تحلیل بازار / شناخت کانسپ و انتخاب طرح بر اساس تحلیل بازار / بررسی نقش تحلیل رفتار مشتری در صنعت فشن / چگونگی کمک به تصمیم سازی مشتری برای خرید محصول جدید فشن / شاخص های Fashion Forecasting / بررسی و تحلیل Fashion Marketing Mix / نقش و اهمیت Visual Merchandising / نقش و اهمیت Influe

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان