در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

فروش pH سنج و mV سنج ضد آب و پرتابل هانا مدل HANNA HI9126 متروتیک نمایندگی انحصاری هانا

رایگان
  • صنعتی لوازم صنعتی
  •  phone
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۶/۱۲
  •    تهران تهران

pH سنج و mV سنج ضد آب و پرتابل هانا مدل HANNA HI9126

HI9126 ناهموار، ضد آب، pH و قابل حمل و MV متر است. این دستگاه ارائه می دهد ویژگی های بسیاری از جمله CAL بررسی ™ تشخیص الکترود، کالیبراسیون خودکار، بسته به صورت خودکار خاموش، سیستم باتری پیشگیری از خطا، دستورالعمل های روی صفحه، و جبران دمای اتوماتیک. HI9126 کامل عرضه شده است با متر، PEI بدن های پلاستیکی دو pH و محل اتصال الکترود و پروب درجه حرارت بسته بندی شده در پلاستیک با دوام کیف حمل.


HI9126 ناهموار، pH و قابل حمل و MV متر طراحی شده برای ارائه دقیق آزمایشگاهی و دقت تحت شرایط سخت محیطی و صنعتی است. متر ارائه می دهد تنوع از ویژگی های از جمله CAL بررسی ™ تشخیص الکترود، کالیبراسیون خودکار به 1 یا 2 امتیاز، جبران دمای اتوماتیک، ال سی دی نور پس زمینه، دستورالعمل های روی صفحه، و سیستم باتری پیشگیری از خطا.

HI9126 دارای PH انتخاب و حالت میلی ولت است. حالت میلی ولت با یک الکترود ORP اختیاری برای تعیین اکسیداسیون یا کاهش پتانسیل از یک راه حل استفاده می شود. هانا ارائه می دهد انواع الکترود ORP از شیشه ای به جزیره پرنس ادوارد سبک بدن های پلاستیکی.

HI9126 با استفاده از پروب BNC ورودی جهانی برای pH و ORP الکترود. کانکتور BNC جهانی اجازه می دهد تا کاربر برای انتخاب از طیف گسترده ای از الکترود بر اساس برنامه خاص خود را. یک اتصال RCA جداگانه برای یک پراب ترمیستور دمایی استفاده می شود. پروب دما فراهم می کند برای بالا 0.4 ± درجه C دقت اندازه گیری برای جبران درجه حرارت دقیق.

 

امکانات در یک نگاه

CAL بررسی الکترود تشخیص - CAL بررسی ™ شرایط از ویژگی های افست و شیب الکترود pH را ارائه. این ویژگی ها توسط ولتاژ تولید شده در بافر کالیبراسیون تعیین می شود. به عنوان بخشی از ویژگی های چک کال متر نمایش داده خواهد شد "پاک" که الکترود pH نیاز به تمیز.

یک یا دو نقطه کالیبراسیون - درجه بندی اتوماتیک را می توان در 1 یا 2 نقطه با استفاده از 7 از پیش برنامه ریزی شده بافر (pH برابر 1.68، 4.01، 6.86، 7.01، 9.18، 10.01، 12.45 و) و 2 بافر سفارشی انجام می شود.

کالیبراسیون زمان کردن - فاصله انتخاب از 0 (غیر فعال) تا 14 روز می تواند مجموعه ای که در آن پس از فاصله انتخاب متر "کال توجه" نمایش داده خواهد شد.

بر روی صفحه نمایش دستورالعمل - پاک کردن و آسان به استفاده از دستورالعمل های روی صفحه شما را از طریق تمام مراحل در انجام کالیبراسیون و اندازه گیری.

با دوام پلاستیک الکترود pH بدن - در HI9126 با بدنه پلاستیکی HI1230B PEI، دو محل اتصال به pH الکترود است که ژل پر عرضه می شود. بدن PEI ارائه می دهد مقاومت شیمیایی عالی به بسیاری از مواد شیمیایی خشن. طراحی محل اتصال دو کمک می کند تا به حداقل رساندن آلودگی مرجع سلول درونی که می تواند بارش الکترولیت از Ag / AgCl و در نتیجه اتصال مسدود شود. HI1230B ژل پر و بدون نیاز به دوباره پر کردن الکترولیت برای حفظ.

جبران دما - HI9126  ارائه می دهد خودکار یا دستی جبران درجه حرارت اندازه گیری pH در بیش از یک طیف گسترده ای از -20.0 به 120.0 ° C.

حالت میلی ولت - در HI9126 دارای یک حالت میلی ولت است که می تواند با طیف گسترده ای از الکترود ORP برای پتانسیل کاهش نظارت اکسیداسیون استفاده می شود.

ثبات شاخص - در HI9126 ویژگی های یک شاخص ثبات. یک ساعت شنی به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش زمانی که بی ثباتی در خواندن وجود دارد. ساعت شنی از بین می رود یک بار خواندن تثبیت شده است. در آن زمان خواندن باید انجام شود و یا ذخیره می شود.

به یاد بیاورید اندازه گیری - در HI9126 دارای یک "MEM" را فشار دهید برای ذخیره خواندن. خواندن می توان در هر زمان با فشار دادن فراخوان حافظه "محمدرضا" را فشار دهید به یاد می آورد

ال سی دی با نور پس زمینه - در HI9126 دارای یک صفحه نمایش با نور پس زمینه برای مشاهده آسان قرائت در شرایط نور کم.

خودکار خاموش - در HI9126 دارای ویژگی های خودکار خاموش قابل تنظیم است. متر را می توان مجموعه ای به خود خاموش بعد از 20 دقیقه برای جلوگیری از زهکشی تصادفی از باتری و یا می توان آن را غیر فعال به طوری که کاربر به دستگا سنجش خاموش با دکمه قدرت.

سیستم پیشگیری از خطا باتری (BEPS) - خطای باتری سیستم پیشگیری از تشخیص زمانی که باتری بیش از حد ضعیف برای اطمینان از اندازه گیری قابل اعتماد است

 

 

شرکت متروتیک تنها نماینده رسمی کمپانی هانا hanna آمریکا در ایران

ارسال رایگان به تمام نقاط کشور و در کمترین زمان

دارای دو سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش

آموزش و راه اندازی تمامی دستگاه های کمپانی هانا

مشاوره رایگان به صورت 24 ساعته توسط کارشناس متخصص 

دفتر فروش : 02177335772 _ 09129305772

www.metrotik.com

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان