info [at] otab.ir

.

   

اکسچنج سرور 2019 قانونی -اکسچنج سرور 2019 اورجینال

    آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    تهران تهران
  • کامپیوتر و اینترنت نرم افزار
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸

نسخه جدید Exchange Server 2019 فقط بر روی Windows Server 2019 پیکربندی می‌شود؛ مایکروسافت همچنین توصیه کرده که ترجیحاً بر روی ویرایش‌های Core نصب شود. در واقع Windows Server 2019 بهترین بستر برای پیاده‌سازی Exchange Server است. امکان استفاده از Desktop Experience نیز وجود دارد. نسخه جدید همچنین کاملاً با Windows Server v1809 سازگار است.

نسخه جدید Exchange Server 2019 فقط از TLS 1.2 پشتیبانی کرده و الگوریتم‌های رمزنگاری قدیمی حذف شده‌اند. در حوزه بهبودهای عملکردی، نسخه جدید قابلیت بهره‌وری کامل از 48 هسته پردازنده و 256 گیگابایت حافظه RAM را دارا بوده و سرعت پردازش نرم افزار بهبود بسیاری یافته است.

سیستم جستجو به طور کلی با Bing جایگزین شده که قادر است سریع‌تر و دقیق‌تر نتایج جستجو را آماده کرده و در ّFailover و مدیریت بانک‌های اطلاعاتی موفق‌تر عمل کند. در این نسخه همچنین قابلیت‌های دوگانه Read و Write بر روی حافظه SSD باعث ایجاد یک Cache بسیار سریع در نرم افزار شده است.

قابلیت Dynamic Database Cache طوری طراحی شده که حافظه بیشتری را به کپی‌های فعال بانک اطلاعاتی اختصاص داده و باعث افزایش سرعت مدیریت و پردازش داده‌ها می‌شود. در نسخه جدید همچنین امکان افزودن تعداد کاربران بیشتری به هر سرور وجود داشته و با دیسک‌های بزرگ‌تر، تأخیر یا Latency عملیات کاربران تا 50% کاهش یافته است.

از دیگر ویژگی‌های نسخه جدید Exchange Server 2019 می‌توان به بهبود تقویم‌ها در حوزه مدیریتی، محدودسازی ارسال درخواست‌های ملاقات، مدیریت بهتر تنظیمات OOF، پشتیبانی از Routing mail در EAI و IDN و افزوده شدن Role جدید Unified Messaging جهت یکپارچه‌سازی پیام‌رسانی اشاره نمود.

 

 

 

 

 

 


فروشگاه مایکروسافت لایسنس: لایسنس محصولات اصلی(اورجینال) مایکروسافت
 

تهران - فلسطین شمالی - خیابان ذاکری - پلاک 1 - واحد 2
تهران - اقدسیه - نرسیده به مینی سیتی - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4

ایمیل:

Iran@microsoftlicense.com

 آدررس سایت ما:

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-اکسچنج-سرور-اورجینال-Exchange-Server