info [at] otab.ir

.

   

درامدزایی عالی بدون سرمایه گذاری

    آگهی رایگان
  •  email
  • email
  •    اصفهان اصفهان
  • مشاغل استخدام
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۱/۲۳

سلام یه دقیقه بخونیند پشیمون نمی شیند دوستم در مدت سه ماه از این راه به درامد ماهی 4 میلیون رسید که هر روزم داره بیشتر می شه.

یه شارژ 5000 تومانی پای من و شما 5450 تومان میوفته  این 9 درصد که 450 تومانه واریز سازمان مالیات و سود برای عاملین فروش میشه که این سود در بازار فعلی در سال حدود 720 میلیارد تومان می باشد..

یه برنامه رایگان به اسم 7030 هست که بچه های دانشگاه شریف ساختنش و درکنار شارژ کردن گوشیتون، پرداخت قبوض آب برق گاز، خرید بلیط هواپیما و .... میتونید درآمدم داشته باشید!! به این نحوه که افرادی که برنامه را بهشون معرفی می کنیند شارژ بخرند یا قبض پرداخت کنند 70 درصد از سود همه خریدهای آنها به شما می رسد. در واقع بچه های دانشگاه شریف تصمیم گرفتن به جای پرداخت میلیاردی به رسانه ملی جهت تبلیغ برنامه 7030 این پول رو به مردم بدن تا اونها براشون تبلیغ کنند و پورسانت مادام العمر دریافت کنند..

با هر خرید دوستانتان با توجه به سطح آنها شما درآمد کسب خواهید کرد.(سطح یک افرادی هستند که مستقیما شما معرفی کردید و سطح دو اوناییند که مستقیما از طریق سطح یک دعوت شده اند ) و.......

باتوجه به صحبت هایی که شد لپ کلام اینه که شما ، کافیه به ده نفر از اطرافیانتون این برنامه و (کد معرف خودتونو ) معرفی کنی هرکدوم از اونا این کارو انجام بدن و تا سطح هفت این اتفاق بیوفته مثلا هرکدوم یه شارژ پنج تومنی در ماه تهیه کنن شما میتونید به درآمد 13,477,570 تومان برسید.      

آپ 7030 را می توانید به صورت رایگان از بازار یا اپل استور یا سایت 7030 دانلود نمایید.  *وارد کردن شناسه معرف (g70307030) هنگام ثبت نام الزامی است* 

شناسه‌ی معرف من هنگام ثبت نام: g70307030