در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

فیلم رادیوگرافی پرتونگاری AGFA آگفا

رایگان
 • خدماتی صنعتی
 •  phone
 • email
 • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
 • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۹/۱۳
 •    تهران تهران

فروش فیلم رادیوگرافی پرتونگاری AGFA آگفا

شرکت آگفا / AGFA از بزرگترین تولید کنندگان فیلم های رادیوگرافی پزشکی و صنعتی است که در سال 2007 طبق قراردادی به شرکت بزرگ جنرال الکتریک واگذار گردید.

مجموعه بزرگ NDTKALA تنها وارد کننده و فروشنده فیلم های پرتونگاری صنعتی آمادگی دارد تا در صورت درخواست شما همکار محترم هر کدام از مدل ها و برند های فیلم رادیوگرافی آگفا / کداک /فوما و فوجی را با قیمت های مناسب ارائه نماید. فیلم رادیوگرافی آگفا / AGFA مانند فیلم پرتونگاری کداک (KODAK) / کرستریم(CARESTREAM)  جز بهترین برند های فیلم رادیوگرافی در جهان می باشد.

فیلم رادیوگرافی صنعتی آگفا / AGFA در مدل های مختلف به شرح ذیل تولید شده است که برای گرفتن اطلاعات می توانید هر کدام از مدل ها را انتخاب و جزئیات بهتری از آن را مطالعه فرمایید. مجموعه بزرگ NDTKALA تنها وارد کننده و فروشنده فیلم های پرتونگاری صنعتی آمادگی دارد تا در صورت درخواست شما همکار محترم هر کدام از مدل ها و برند های فیلم رادیوگرافی آگفا / کداک /فوما و فوجی را با قیمت های مناسب ارائه نماید.خاطر نشان می سازد تمام تولیدات ذیل مانند تمام برند های دیگر شامل فیلم های رادیوگرافی دون لد NIF ، با لد  PB ، رول پک و همچنین به صورت شیت می باشد.

 انواع مدل های فیلم AGFA

STANDARD X-RAY FILMS AND APPLICATIONS

 1. STRUCTURIX D2
 2. STRUCTURIX D3
 3. STRUCTURIX D4
 4. STRUCTURIX D5
 5. STRUCTURIX D7
 6. STRUCTURIX D8
 7. STRUCTURIX WIDE LATITUDE FILMS
 8. STRUCTURIX D4W
 9. STRUCTURIX D6W

 SPECIAL X-RAY FILMS AND APPLICATIONS

 1. STRUCTURIX F6
 2. STRUCTURIX F8
 3. مجموعه بزرگ NDTKALA تنها وارد کننده و فروشنده فیلم های پرتونگاری صنعتی آمادگی دارد تا در صورت درخواست شما همکار محترم هر کدام از مدل ها و برند های فیلم رادیوگرافی آگفا / کداک /فوما و فوجی را با قیمت های مناسب ارائه نماید.
 4. جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

  telegram: @NDTKALA
  ☎️  02171053888

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان